fbpx
JESTEŚMY TUTAJ
 

Social Media + -

Dobrze prowadzone profile społecznościowe mistrzowsko wspierają tradycyjne kanały komunikacji z Klientem, często będąc głównym kanałem sprzedaży.

Ciekawie zarządzane profile na Facebooku, Instagramie lub LinkedIn umożliwiają dynamiczną interakcję z fanami, budowanie wizerunku marki i zwiększenie sprzedaży.

Od ponad 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w Social Media. Nasze doświadczenie przekładamy na Twój sukces. Razem z nami wykorzystaj potencjał społecznościowy!

Tworzenie stron www + -

Działasz offline, ale wiesz, że aby Twoja firma mogła wznieść się na wyższy poziom rozwoju, potrzebujesz istnieć online?

Tworzymy strony firmowe, wizerunkowe, produktowe, landing page’e – oparte o silnik WordPressa. Z nami Twoja wirtualna wizytówka będzie responsywna (przyjazna wszystkim urządzeniom), łatwa w obsłudze (z intuicyjnym CMS), prosta w aktualizacji i przyjazna SEO (dzięki czemu wyszukiwarka Google umieści ją wysoko w wynikach wyszukiwania).

A co najważniejsze, piękna!

Kampanie sponsorowane + -

Facebook Ads, reklama na Instagramie, Google Ads, a może promocja w LinkedIn? Każdy z tych kanałów promocji może skutecznie wspierać Twoją firmę w pozyskaniu klientów, pracowników lub fanów, a także w sprzedaży usług i produktów.

Zadzwoń, a opowiemy Ci o specyfice tych mediów i pomogę wybrać optymalną formę reklamy!

Blogi Firmowe + -

Regularnie dodawane, wartościowe posty na blogu zwiększą pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy.

Dobrze prowadzony blog jest miejscem, które przyciągnie klientów i specjalistów z danej branży. To także źródło wiedzy o produktach i usługach firmy i doskonałe narzędzie do budowania bazy subskrybentów! Napisz do nas, by dowiedzieć się więcej!

Audyt + -

Chcesz mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz możliwości Social Media?

Przeanalizujemy prowadzony przez Ciebie fanpage, wskażemy, co wymaga poprawy i pomożemy w optymalizacji dotychczasowego kanału komunikacji w Social Media.

Otrzymasz od nas także zestaw porad, przydatnych w samodzielnym prowadzeniu konta w wybranym medium społecznościowym.

Copywriting i korekta tekstów + -

Kreatywnie, poetycko, a może rzeczowo? Nasz skryba wydzierga dla Ciebie literackie arcydzieło, ozdobi słowami kluczowymi, odpowiednim szykiem zdań, doszyje też nietypową puentę.

I choć lubi się zamyślać nad wieloznacznością języka, gramatyką i Wittgensteinem, stworzy dowolny artykuł, teksty na stronę internetową, posty (też blogowe) – nawet na wczoraj.

A jeśli potrzebujesz korekty lub redakcji tekstu, mamy w naszych szeregach czarodziejkę, która sprawnie włada przecinkiem i kropką.

i

Zaangażowanie

Lubimy naszą pracę. Tylko tyle i aż tyle. Warunek konieczny, by zdziałać cuda.

i

Wiedza

Czytamy branżowe pisma, szkolimy się i wymieniamy się wiedzą.

i

Doświadczenie

Każdy zrealizowany projekt, każda kampania to okazja do wyciągania wniosków. Robimy to!

i

Otwartość

Czasami, by zobaczyć więcej, trzeba zawiesić wiedzę i puścić wodze wyobraźni...

Kto za tym stoi_

Aneta Golis

Właścicielka Ad Green

Na studiach filozoficznych czytała za dużo Hegla, może dlatego, gdy istnieją dwie możliwości, znajduje trzecią? Korzysta z tej umiejętności w życiu… i w pracy.
Wierzy, że z zewnątrz widać więcej, dlatego chętnie pomaga Klientom tworzyć skuteczną strategię obecności w Social Media i Internecie. Skuteczna w sprawach technicznych, dobrze władająca słowem i obrazem. Czuwa nad każdym procesem promocji.

Mama dwóch córek. Fanka kawy, Amsterdamu i Torunia.

"Działania reklamowe Facebook Ads przeprowadzone przez Ad Green pozwoliły mi pozyskać nowych klientów i efektywnie zoptymalizować reklamy. Dzięki prowadzeniu firmowego bloga, strona www zdobyła wyższą pozycję w wyszukiwarce Google, a klienci mojej firmy otrzymali merytoryczne wsparcie w postaci jakościowych artykułów. Jestem także zadowolony z poziomu prowadzenia i administrowania firmowym fanpage'em, szybką i trafną reakcję na komentarze, ciekawą grafikę, promocję."

-Kamil z OneCredit-

"Jako, Wielkopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Ad Green. Z całego serca możemy polecić firmę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Ogromnym plusem jest dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta, szybki i przyjemny kontakt, merytoryczne wsparcie, a przede wszystkim efektywność w pozyskaniu nowych klientów. Prowadzenie firmowego fanpage na najwyższym poziomie!"

-Marika z WSPG-

"Z całego serca polecam współpracę z Agencją Ad Green w zakresie prowadzenia skutecznych i kompleksowych kampanii w kanałach social media."

-Adela z Argument Shop-