fbpx
JESTEŚMY TUTAJ
 

Prowadzenie fanpage'a na Facebooku_

Atrakcyjne pakiety

Niezależnie od tego, czy pracujesz w dużej firmie, czy posiadasz jednoosobową działalność, skorzystaj z pakietu prowadzenia fanpage'a, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Pakiet możemy też indywidualnie dostosować pakiet do Twoich potrzeb.

Strategia

Zanim rozpoczniemy realizowanie działań, razem przeanalizujemy dotychczasową strategię, poznamy cele firmy i omówimy zasady współpracy. Działania te posłużą nam wypracowaniu efektywnej strategii, którą będziemy wcielać w życie podczas administrowania fanpage'em.

7 dni w tygodniu

Chcesz mieć pewność, że fani wchodzący w interakcję z Twoją firmą, otrzymają odpowiedź jak najszybciej, także w weekendy? W ramach współpracy możesz liczyć na całotygodniową moderację i publikowanie postów w dowolnym dniu tygodnia - także w święta.

Facebook Ads

W każdym pakiecie otrzymujesz wsparcie w zakresie promocji sponsorowanej postów, a także dedykowaną kampanię na polubienia fanpage'a. Działania te pozwalają dotrzeć dokładnie do tych fanów, którzy mają potencjał stać się Twoimi Klientami.

Grafika

Grafika, którą zamieszczamy w postach, pochodzi z pewnych źródeł - czyli banków zdjęć (Adobe i innych). Podlega drobnej edycji, jak np. naniesieniu logo, dodaniu hasła reklamowego, itd.. Dzięki temu przyciąga uwagę fanów, by zrealizować zamierzony cel.

Teksty wpisów

Piszemy tak, by chciało się czytać, a zarazem, by czytanie sprawiało przyjemność. Zazwyczaj na temat, czasem kwieciście - dookoła. By wzbudzić emocje i interakcje. Rozdzielamy emotikonami, łączymy myślnikami, stwarzamy przestrzeń na zaczerpnięcie oddechu.

Promocja postów

Każdy post promujemy z poziomu Menedżera Reklam, co znacznie zwiększa jego zasięg i poziom interakcji. Dzięki kierowaniu promocji do ściśle określonych odbiorców (w tym grupy remarketingowej) masz pewność, że post zostanie wyświetlony właściwym osobom.

Promocja fanpage'a

Każdorazowo, niezależnie od pakietu, tworzymy kampanię reklamową, która pozwala regularnie promować Twój fanpage wśród ściśle określonej grupy docelowej. Każdy zdobyty fan ma szansę stać się w przyszłości Klientem, stałe pozyskiwanie fanów pozwala zwiększyć więc szansę na konwersję.

Stały kontakt

Będziemy z Tobą w stałym kontakcie: telefonicznym i e-mailowym. Co najmniej raz w miesiącu będziemy planować cele do zrealizowania na Facebooku i omawiać strategię działań. Cotygodniowo będziemy przesyłać Ci propozycję i harmonogram postów - do Twojej akceptacji. Co miesiąc otrzymasz też szczegółową analizę statystyk profilu.

Wydarzenia

W ramach wybranych pakietów otrzymasz nasze wsparcie w zaplanowaniu i utworzeniu wydarzenia. Działanie to obejmuje utworzenie dedykowanej grafiki, tekstu, promocji sponsorowanej wydarzenia, dzięki której pozyskasz uczestników, a także utworzenie i dodanie wpisów w wydarzeniu i ich moderację.

Konkursy

W ramach wybranych pakietów otrzymasz moje wsparcie w zaplanowaniu i przeprowadzeniu konkursu. Pomoc ta obejmuje utworzenie zgodnego z prawem regulaminu (konsultowanego z prawnikiem), dedykowanej grafiki, tekstu, publikację, opiekę nad przebiegiem konkursu, jego promocję sponsorowaną i pomoc w wyłonieniu zwycięzców.

Piksel Facebooka

Pomożemy Ci poprawnie zainstalować na stronie internetowej Piksel Facebooka - specjalny kod, który pozwala m.in. na prowadzenie działań remarketingowych. Dzięki temu będziemy kierować reklamy do osób, które były na Twojej stronie internetowej, przypominając im o Twoich usługach lub produktach.

Utworzenie fanpage'a

Posiadasz już fanpage? Jeśli nie, pomożemy Ci go utworzyć. Zaproponujemy Grafikę Cover Photo, zdjęcie profilowe, tekst opisujący markę. Utworzymy fanpage, uzupełnimy wszystkie niezbędne sekcje i pomożemy zautomatyzować kontakt via Messenger.

Utworzenie Menedżera Firmy

Menedżer Firmy to środowisko stworzone przez Facebooka specjalnie do zarządzania m.in. uprawnieniami dotyczącymi firm, Menedżeami Reklam, tworzenia grup odbiorców, itd. Pomożemy stworzyć Ci takie środowisko, by w pełni wykorzystać jego możliwości.

Monitoring sieci

W ramach wybranych pakietów otrzymasz usługę monitoringu Internetu, dzięki której będziesz wiedzieć, kiedy (i gdzie) wspominają o Twojej marce w sieci. Umożliwi to nam szybką reakcję, nie tylko na potencjalnie kryzysowe sytuacje, ale także możliwość wykorzystania tych informacji w komunikacji z fanami.

Raporty i analiza

Co miesiąc otrzymasz od nas szczegółową analizę statystyk profilu. Dzięki temu poznasz nie tylko uzyskany zasięg organiczny i sponsorowany, ale także będziesz wiedzieć, które działania przyniosły najlepszy efekt.

Dowiedz się, jakie efekty na Facebooku``wyciśniemy`` dla Ciebie?

Napisz do nas_