fbpx
JESTEŚMY TUTAJ
 

Audyty Social Media Które sprzedają Tworzymy strony Zapytaj o ofertę _ Tworzymy strony które sprzedają Strony www na Wordpressie przyciągają wzrok Atrakcyjne wizualnie Napisz do nas _ atrakcyjne wizualnie przyciągają wzrok Strony na Wordpressie ekranów wszystkich dostosowane do do wszystkich ekranów dostosowane Napisz do nas _

Tworzymy strony www_

Wizualnie piękne

Dbamy, by grafika dobrze odzwierciedlała charakter branży, a układ stron był prosty i intuicyjny.

Responsywne

Strony, które tworzymy, dopasowane są do wszystkich ekranów, na których są wyświetlane.

Łatwe w obsłudze

Chcesz zamieszczać artykuły lub samodzielnie prowadzić stronę? Strony, które tworzymy, posiadają intuicyjny CMS. Pokażemy Ci, jak działa!

Przyjazne SEO

Przeprowadzamy wstępną optymalizcję witryny pod kątem SEO, dzięki czemu strony zwiększamy szansę na wysoką pozycję witryn w wyszukiwarkach.

Zawsze na czasie

Stały rozwój platformy WordPressa umożliwia duży wybór wtyczek i szablonów, a także stałą możliwość aktualizacji, co przekłada się na bezpieczeństwo witryn.

Które sprzedają

Instalujemy kody Google Analytics i kod Piksela Facebooka, abyś mogła/mógł analizować ruch na swojej stronie i kierować reklamy remarketingowe do jej czytelników.

Łatwe w utrzymaniu

By strona działała dobrze przez cały czas, wystarczy regularnie dbać o aktualność wtyczek i aktualizację WordPressa. Nauczymy Cię, jak to robić lub zrobimy to za Ciebie!

Do rozbudowy

Planujesz rozbudować swoją stronę w przyszłości? Każdą strona, którą tworzymy, można dowolnie rozbudować i poszerzyć o dodatkowe funkcjonalności, takie jak np. sklep internetowy.

Sklepy internetowe

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który będzie przejrzysty, ładny i wygodny w obsłudze. Przeszkolimy Cię z zakresu jego obsługi i podpowiemy, co możesz zrobić, by sprzedawał.

Bloguj z Gracją

... a my zadbamy o to, by stworzyć Ci piękną i funkcjonlaną przestrzeń do blogowania. Przeszkolimy Cię z obsługi CMS-a i podpowiemy, jak prowadzić bloga, aby osiągał wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Nasze przykładowe realizacje_

Strona Biura Rachunkowego
Ekspert Etykiet
Agencja Ubezpieczeniowa
Studio Manicure
Blog z dwiema wersjami językowymi
Edycja istniejącej strony
Strona Sex Shopu

Odśwież z nami swoją stronę internetową!

Napisz _

Responsywne_

Takie są nasze strony. Oznacza to, że świetnie wyświetlają się na wszystkich ekranach.