fbpx
JESTEŚMY TUTAJ
 

Docieramy do Nowych
Klientów_

Facebook Ads

Projektujemy i kompleksowo przeprowadzamy kampanie reklamowe na Facebooku. Odpowiednio zaplanowana strategia działań pozwala na osiągnięcie zaplanowanych celów reklamowych klientów: zbudowanie rozpoznawalności marki, zwiększenie zasięgu reklam i widoczności w sieci reklamowej, ruch na stronie www, sprzedaż, zebranie kontaktów (leadów), i wiele innych. Planując strategię działań staramy się zaproponować odpowiednią ścieżkę reklamową, obejmującą działania remarketingowe, co maksymalizuje szansę na zwiększenie efektu działań reklamowych.

Google Ads

Pomożemy dotrzeć Ci do Twoich klientów za pomocą reklam Google Ads (Google Ad Words). Dzięki reklamie Google Ads, informacje o Twoim sklepie internetowym, produktach lub stronie www - będzie widoczna na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce internetowej Google, a klienci będą mieć szansę trafić na Twoją stronę. Dobrze wiem, że widoczność w wyszukiwarkach - to podstawa sprzedaży produktów lub usług. Z przyjemnością pomożemy osiągnąć Ci ten cel!

Instagram Ads

Przeprowadzamy kompleksowe kampanie reklamowe na Instagramie, zarówno w ramach kampanii Facebook Ads, a także niezależnie - tylko w środowisku Instagramu.<br />Kanał ten nie tylko świetnie wspiera działania wizerunkowe, ale pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty sprzedażowe, zwiększyć zasięg postów lub pozyskać nowych followersów. Niech jego moc działa na korzyść Twojej marki!

LinkedIn Ads

Chcesz dotrzeć ze swoimi usługami lub produktami do właścicieli firm, pracowników wysokiego szczebla lub B2B? Działania promocyjne na LinkedIn mogą być tym, co pomoże uzyskać Ci pożądany cel! Platforma reklamowa LinkedIn pozwala na skutecznie kierowanie reklam, a będąc wciąż wciąż stosunkowo mało popularnym systemem reklamowym - pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Wiemy, jak (i gdzie) zaprezentować Twoje usługi

Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej_

Daj się znaleźć!

Nie czekaj, aż klienci sami trafią na Twoją stronę. Oprócz działań zwiększających organiczną pozycję (pozycjonowanie) Twojej witryny w wyszukiwarkach, korzystaj z form płatnej reklamy, która przyniesie Ci natychmiastowy efekt. Działaj proaktywnie!